Polska Wideo

Zobacz przykładowe zdjęcia oraz filmy instruktażowe! Informacje o nowych produktach oraz wskazówki jak korzystać z automatycznych narzędzi wykończeniowych firmy TapeTech znajdziesz w bibliotece video. Zapraszamy!

  • Zobacz te narzędzia w działaniu!

   Zobacz te narzędzia w działaniu!

  • Proces wykańczania suchych murów (The Finishing Process)

   Proces wykańczania suchych murów (The Finishing Process)

   Zanim przedstawimy sposoby używania narzędzi TapeTech umożliwiające uzyskanie najlepszych rezultatów omówimy podstawowy proces wykańczania, czyli nakładanie masy szpachlowo-klejącej na złączenie dwóch fragmentów gipsowej płyty ściennej.

  • Przygotowanie masy wypełniającej (Joint Compound Preparation)

   Przygotowanie masy wypełniającej (Joint Compound Preparation)

   Przygotowanie masy wypełniającej jest bardzo ważne. Jeśli masa wypełniająca nie będzie mieć prawidłowej konsystencji, jej nałożenie może być trudne. Na zbiorniku z masą wypełniającą znajdują się instrukcje dotyczące przygotowywania, których należy dokładnie przestrzegać.

  • Ładowanie masy wypełniającej do narzędzi (Loading Joint Compound into the Tools)

   Ładowanie masy wypełniającej do narzędzi (Loading Joint Compound into the Tools)

   Dzięki pompom ładującym firmy TapeTech ładowanie masy wypełniającej do narzędzi jest szybkie i łatwe. Na dnie tłoka pompy znajduje się sito zatrzymujące grudki i zanieczyszczenia. Sito powinno być zawsze czyste i drożne. W zależności od używanego typu masy pompa może być wyposażona w dobrane przez użytkownika sito z dużymi lub małymi otworami.

  • Oklejarka automatyczna (The Automatic Taper)

   Oklejarka automatyczna (The Automatic Taper)

   Poznajmy sposób działania oklejarki automatycznej, posługując się tym specjalnym modelem przekrojowym. Głównym elementem narzędzia jest lekka aluminiowa rura wypełniana masą. Koła napędu w głowicy wprawiają w ruch tłok znajdujący się we wnętrzu rury. Ruch tłoka powoduje wypchnięcie masy wypełniającej na ruchomą taśmę w precyzyjnie odmierzonych ilościach.